ביטוח סיעודי – כל מה שצריך לדעת

קבלו הצעות לביטוח סיעודי
מ-3 סוכנים מומלצים
השוו, ותתחילו לחסוך:
לחיצה על כפתור זה מהווה את הסכמתך להעברת פרטיך לגופים המומלצים של savey ולתנאי השימוש באתר.

הרשמו ותמשיכו לחסוך כל החיים:

עקבו אחרינו בפייסבוק:

פנו אלינו
בכל שאלה:
ריכזנו כאן את כל מה שאתם באמת צריכים לדעת כדי לקנות נכון ביטוח סיעודי. קראו ותוך כמה דקות תוכלו להתחיל לחסוך ולהבטיח לכם ולמשפחתכם עתיד כלכלי טוב יותר.

צ'אק נוריס ביטוח סיעודי - מצחיק

השורה התחתונה

טיפול סיעודי עולה הרבה מאוד כסף ועלול לגרום לפגיעה כלכלית משמעותית למבוטח ולבני משפחתו. מצד שני, גם עלות הביטוח הסיעודי יכולה להיות גבוהה מאוד לאורך השנים.

אנחנו חושבים שאסור לוותר על ביטוח סיעודי, אבל ממליצים לקנות אותו בצורה חכמה, שתשיג לכם כיסוי טוב בעלות הנמוכה ביותר. כל הפרטים - כאן בהמשך.

מה אתם חייבים לדעת על ביטוח סיעודי?

1. הסטטיסטיקות לא לטובתנו – 1 מכל 4 מעל גיל 65, ו-1 מכל 3 מעל גיל 75 יגיעו למצב סיעודי.
2. טיפול סיעודי עולה כ-7,000-10,000 ₪ בחודש בבית, וכ-15,000-20,000 ₪ במוסד סיעודי. במקרים של צורך בטיפול סיעודי מתמשך, העלויות המצטברות עלולות להגיע ל-1.5-2 מיליון ₪.
3. האחריות על מימון הטיפול הסיעודי מוטלת על פי חוק על המשפחות, והתמיכה שמספקת המדינה מצומצמת מאוד.
4. הביטוח הסיעודי שעושים דרך קופות החולים הוא זול יחסית, אבל יש לו מספר מגבלות מרכזיות: הוא מכסה 5 שנות טיפול בלבד, והסכום החודשי שהוא משלם לא מכסה את כל העלויות.
5. ביטוח סיעודי פרטי הוא לא זול בכלל, אך קיימות מספר דרכים להוזיל אותו באופן משמעותי. חלק מהדרכים מעולות (ביטוח סיעודי ''משלים'' או ביטוח עם כיסוי כפול לאישפוז במוסד סיעודי) ומחלקן צריך להיזהר מאוד (ביטוח סיעודי בפרמיה משתנה)
6. הוזלה משמעותית נוספת של הביטוח הסיעודי יכולה להתבצע על ידי בחירה בחברת ביטוח המציעה את ערכי הסילוק הטובים ביותר

קבלו הצעות לביטוח סיעודי
מ-3 סוכנים מומלצים
השוו, ותתחילו לחסוך:

לחיצה על כפתור זה מהווה את הסכמתך להעברת פרטיך לגופים המומלצים של savey ולתנאי השימוש באתר. פרטיותכם חשובה לנו! מוזמנים לקרוא עוד על מדיניות הפרטיות שלנו.

מדריכים נוספים שלנו בנושא ביטוח סיעודי:

*תכני האתר מבוססים על מידע שנאסף על ידי צוות האתר ונועדו לשמש ככלי עזר להחלטה בלבד. התכנים באתר אינם מהווים תחליף לייעוץ או תכנון פנסיוני או ביטוחי המותאמים לצרכיו של כל אדם. והם מהווים מידע כללי בלבד.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

אהבתם? נשמח אם תשתפו:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *