ביטוח בריאות – כל מה שצריך לדעת

קבלו הצעות לביטוח בריאות
מ-3 סוכנים מומלצים
השוו, ותתחילו לחסוך:
לחיצה על כפתור זה מהווה את הסכמתך להעברת פרטיך לגופים המומלצים של savey ולתנאי השימוש באתר.

הרשמו ותמשיכו לחסוך כל החיים:

עקבו אחרינו בפייסבוק:

פנו אלינו
בכל שאלה:
ריכזנו כאן את כל מה שאתם באמת צריכים לדעת כדי לקבל החלטות כלכליות מעולות. קראו ותוך כמה דקות תוכלו להתחיל לחסוך ולהבטיח לכם ולמשפחתכם עתיד כלכלי טוב יותר.

ביטוח בריאות - מצחיק

השורה התחתונה

עולם ביטוחי הבריאות נמצא בשנים האחרונות בבלאגן לא קטן. שינויים רגולטוריים טילטלו וצפויים להמשיך לטלטל את הענף, ואי הודאות הגדולה הפכה את ההחלטה איזה ביטוח בריאות להחזיק למורכבת יותר.

ועדיין, מאחר שמדובר באחד הביטוחים החשובים ביותר, אנחנו נשתדל לתת כאן כמה קווים מנחים שיוכלו לעזור לכם לקבל החלטות טובות יותר בנושא.

מה אתם חייבים לדעת על ביטוח בריאות?

1. אחד הדברים החשובים ביותר בביטוח הבריאות הוא הכיסוי בפני ''קטסטרופות'' - מקרים קשים, כגון השתלות, צורך בתרופות ייחודיות, או ביצוע ניתוחים מורכבים, שמערכת הרפואה הציבורית אינה יכולה לתת עבורם מענה טוב מספיק.
2. קופות החולים נותנות בדך כלל 3 רבדי כיסוי – רובד בסיסי, רובד ביטוח שב''ן ורובד ביטוח מורחב. רובד השב''ן מאפשר כיסוי טוב ובמחיר זול יחסית למגוון רחב של טיפולים בסיסיים והוא מומלץ לרוב לכל תושב. הרובד המורחב ביותר של קופות החולים מוסיף מבחר של טיפולים ושירותים שברוב המקרים אינם מוגדרים כהכרחיים, ואנחנו מאמינים שמקומו בסולם העדיפויות אינו גבוה.
3. ביטוחי הבריאות הפרטיים של חברות הביטוח, מציעים רמות שונות של כיסויים, בעלויות המשתנות בהתאם לרמת הכיסוי, ויכולות להגיע למאות רבות ואף אלפי ₪ לחודש. הביטוח הפרטי החשוב ביותר הוא הביטוח למקרי ''קטסטרופה'', המכסה נושאים כגון השתלות, ניתוחים בחו''ל, ותרופות שאינן כלולות בסל התרופות. את יתר רמות הביטוח יש לרכוש בהתאם ליכולתו והעדפותיו של כל מבוטח.
4. ההשוואה בין ביטוחי הבריאות של החברות השונות אינה פשוטה, וגם כאן אין פתרונות בית ספר. חשוב לוודא שהדברים שחשובים לכם כלולים בפוליסה, ולהשוות בין הצעות מחיר של כמה חברות.
5. חשוב מאוד למלא את השאלון הרפואי באופן המדויק ביותר. חברות הביטוח ישמחו מאוד לבדוק ולגלות בשעת הצורך שהן פטורות מתשלום מלא בגלל שלא דיווחתם אמת בשאלון.
6. המפתח להתאמת הכיסוי הביטוחי הטוב ביותר במסגרת התקציב, נמצא בתיעדוף נכון של הכיסויים השונים. כל אחד כמובן יכול לתעדף את הכיסויים אחרת. ליחצו כאן לקריאת ההצעה שלנו.

ביטוח בריאות - אייקון

קבלו הצעות לביטוח בריאות
מ-3 סוכנים מומלצים
השוו, ותתחילו לחסוך:

לחיצה על כפתור זה מהווה את הסכמתך להעברת פרטיך לגופים המומלצים של savey ולתנאי השימוש באתר. פרטיותכם חשובה לנו! מוזמנים לקרוא עוד על מדיניות הפרטיות שלנו.

*תכני האתר מבוססים על מידע שנאסף על ידי צוות האתר ונועדו לשמש ככלי עזר להחלטה בלבד. התכנים באתר אינם מהווים תחליף לייעוץ או תכנון פנסיוני או ביטוחי המותאמים לצרכיו של כל אדם. והם מהווים מידע כללי בלבד.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אותך:

אהבתם? נשמח אם תשתפו:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *